je lepší je všechny zabít, přes globální jaderné války

@ 666 CIA MMF NATO --- Chcete-li nahradit Boha (Tvůrce všemocný) se satanem (vzpurný zvíře teplouš selhání), ale to je jen ubohé .. ne! Bůh není váš "šéf mafie", proč, když Bůh řekl, že nemůžete vědět, zcela zlo (nadlidský) a dobré (Bůh), neboť jsi jen člověk, do konce, k tomu klamat sami, Satan , pak, toto bylo děláno: všichni jsme udělali zradu! Nicméně, od té doby jsem byl znovuzrozen jako křesťan, jsem také stát, že Bůh v Kristu Ježíši, dokonce i já, protože Bůh je nyní schopen zvládnout dobré a špatné, ale tohle je eviente, žádný člověk může dělat to (( znalost dobra a zla tím, že sám)), aniž by se, poslouchat zákony státu a zákony církve, tj. náboženství, to je důvod, proč je důležité, aby všechny tyto zákony, stačí zákony by měly být: vše pouze justice!

@ 666 CIA MMF NATO ---, ale koneckonců, nikdo očekává od všech satanista, jako farizeus Mezinárodního měnového fondu, že může být upřímný, nebo upřímná! k uvedenému ho: "Já jsem pravý nacista, jsem navrhl holocaust, jakékoli Shaoh, a teď musím rozpadat Izrael (protože, nejsou hloupí, že až se vzdát: o: kontrolu, více než, svět, pro do konce žít: v poušti Saúdské Arábie), v průběhu 3. světové jaderné: protože 1 i zabít všechny lidi, k opětovnému nový MMF, protože ve skutečnosti, lidé jsou vyčerpány.: pro vinným z mého ražebného satanského bankovnictví, příliš vyčerpaná, nemůže být redukovány, dále "chcete-li nahradit Boha (Tvůrce všemocný) se Satanem (vzpurný zvíře teplouš selhání), ale to je jen ubohé

@ 666 CIA MMF NATO --- Chcete-li nahradit Boha (Tvůrce všemocný) se satanem (vzpurný zvíře teplouš selhání), ale to je jen ubohé voi volete sostituire Dio (CREATORE) con Satana (creatura ribelle), ma, questo è soltanto patetico, že jste lhář? To je zřejmé! protože jste prokázali, ve svém videu věřit v jakékoli prvku nadpřirozený: tj. výkon okultní: (666 IMF) okultismu! Nyní, to je logické, je-li prvek nadpřirozený, pak, tam je také božský element (který, budete nenávidět taky), jen proto, že nejsou hodni být schopný dosáhnout této úrovně, ve skutečnosti, že jste příliš špinavý 322 666! Chcete-li nahradit Boha (Tvůrce všemocný) se satanem (vzpurný zvíře teplouš selhání), ale to je jen ubohé
youtube 666 satelitní, CIA Synnek1, zveřejnil komentář: před 6 hodinami: Ve jménu našeho Pána: já přikazuji vám: STOP svůj Bullshit! --- ANSWER - oba za pochopení mezi námi, můj případné šikaně? je to váš problém, že je, problém youtube, protože, můj problém je pouze bránit nevinné v každém koutě světa! pokud Obama se bojí bránit proti mně? To je jeho problém, ne váš! jako pro vás, jsou dost špatné, hovno, si najal: zločinec, jako například: "Garry Cooper," protože je to vaše šikany proti mně! [[KullDarothic ha pubblicato un commento 1 giorno fa BANG Idiot si myslí, že mluví do světa!].] Synnek1 zveřejnil komentář před 5 hodinami Oznámit spam Vážení Unius Rei: Co si myslíte o "Církvi Boží "-? ANSWER -?, ne-li se zavázali závažných trestných činů, nepletu, proti, náboženství nebo vlády! HolyJHWHsanto ha pubblicato un commento 9 rudy fa Allelujah
@ IHateNEWLAYOUT - Bohužel, ti idioti jsou průřezové ke všem náboženstvím, a všem národům, to je důvod, proč jste v Americe, máte: Temné bezporuchový CIA Fagot, Cain MMF děloha 666 darotic tic tic ", a jsme v Itálii, máme: bohužel: Guardian of Madness, kdo si rouhal:! Duch svatý, ale protože nechápal, že:?! bez moci Ducha svatého nikdo na světě nemůže udělat dobrý skutek je, že Duch svatý nemohl odeslat, se, k čertu purtroppo, gli idioti sono trasversali, tutte le religioni ea tutte le Nazioni, ecco Perche, voi v Americe, voi avete:! Tmavě fail teplouši, Cain 666 dělohy darotic tic tic ", e noi v Itálii, noi abbiamo: purtroppo: il Custode della Follia! colui che bestemmia contro: lo Spirito Santo, soltanto: Perche lui non ha capito, che: senza la Potenza dello Spirito Santo, nessuno, v Tutto il Mondo, potrebbe jízdné una buona azione?! ecco Perche lo Spirito Santo non potrebbe mandare sobě stesso all'inferno!
@ Prezident OBAMA - pokud jsou všechny poplatky, proti "Sholom Rubashkin" jsou pravdivé? Tento muž si nezaslouží více než deset let ve vězení, a protože: tohle je jeho první přestupek, má nárok na slevu ve výši 1/3: jeho věty, a protože to není člověk nebezpečný pro společnost: on může výkonu trestu odnětí svobody: na stanici městské policie:, nebo jiné policie, že: je to blíž k sobě domů. On může dostat své příbuzné, kdykoliv, a je oprávněn na sedm dní volna v měsíci, aby bylo možné sledovat vzdělávání: jeho 10 dětí! To je: že: jsem udělal pro něj, a každý ví: že všechny Prezidenti republiky, světa, mají své výsady v oblasti aplikací pro: rozsudků .. takže, pokud nejste zaneprázdněn se mnou? já taky ne: budu držet s obsazeno: jste tak, že:! to není dobré, že uděláte postavu Piláta Pontského, při této příležitosti ... z "rrmbgpym"
[Otevřený dopis Obama nacistické Slave MMF: případ: Sholom RUBashkin] ve skutečnosti, byl tento muž není potrestán, protože to bylo: dodavatel, nesprávný, ale byl potrestán jen proto, že je žid: kdo, sám, musí mu ne podvádět, banky, že jsou vaše idoly neviditelné z Iluminátů farizeů: z kultovního Baalovi: svého boha sova v Bohemian Grove. Rnlightened jsou vaše pány, naší doby, a to pouze, že mají licenci k zabíjení: lid a kradou dokud sytič: v této recese: aby se, umělá měna dluhu, který nebyl nikdy zřízen , nebo si v režimu Costitutional, že jestliže, pak, jste čestný člověk? také, že jsi zabil yoursef: jak byl zabit Kennedy: pro výrobu výkonné nařízení: 11110. ale je to pravda: vy, jako všichni politici, jste prodal svou duši ďáblu, za to vyhladit, národy! od [rrmbgpym]
[Otevřený dopis pro Obamu: o případu: Sholom RUbashkin] má pravdu, musí, aby zaměstnavatelé, daně, a musí být správné, taky, ale pokud podnikatelé: jsou podvedeni, okradeni, pak jste udržení podnikatele: stejným způsobem: jak,: tvrdíte bankám? ale pak, všechny banky, aby falešné účetnictví (legálně): proč, když oni vytvoří peníze: z ničeho: jak: propůjčit: hypoteční nebo: dávat peníze do stavu, dali ji: v deficitu Rozpočet (peníze vytvořené z ničeho): a pak: oni nečestně, dělají falešné selhání! jako: můžete být příliš: komplic zloděje, bankéři, další zloděj s nimi? no, nemusíte chránit podnikatele scammed! pak, proč by si vzít daně z nich? .. být ty, první podvodník! Ve skutečnosti, naše podnikatelé jsou mučedníci a hrdinové, protože, jak tvrdí, se přes rameno celé společnosti!
Obama @ Mason služebník MMF 666: můj drahý příteli - pochopit, to složitý příběh: ze dne [Sholom Rubashkin] Zeptal jsem se vysvětlení: v Duchu svatém! však, že: tento soud případ okamžitě skočí do očí všem, je věta: odsouzení, na 28 let, ve skutečnosti, v této situaci, aquivale k trestu na doživotí, že je to trest abnormální, že je byla uložena na tomto žid: muže míru: na jeho první trestný čin! Tento rozsudek: to je naprosto nepřiměřená, i když je v porovnání s podobnými událostmi! @ Emma Müller, tj.: UtherDarothic: děloha Satan 666 CIA MMF, fena z kurvy .. kdo věříte? Vezmu 28 roků ve vězení: od [Sholom Rubashkin:] a dát je: na vás!
Prezident Obama: zvoleni: s penězi: z MMF FED 666: kdo, pak znovu, všichni jsou peníze, že byla ukradena, od amerického lidu: v každém případě, a to prostřednictvím ražebného bankovnictví --- je to pravda že: v jeho Talmud satanské tajemství (který jen farizeové KAKAM: Illuminat, i kteří jsou schopni číst): Rothschild nacistických pradědeček, napsal:? "Všichni Židé, kteří přišli o své otcovské rodokmeny, i oni se stali as gojové ( zvířata ve tvaru lidské), a proto by měly být všechny vyhubeni díky Shaoh: v:!! v režimu smyčky cyklicky, ne, ne ho je chyba Židé jsou lidské bytosti, stejně jako všichni ostatní, a že je to ? docela jistě, a, mohu dosvědčit, to mého přítele:! "rrmbgpym" pro informaci.
Obama @ Mason služebník MMF 666: můj drahý příteli - pochopit, to složitý příběh: ze dne [Sholom Rubashkin] Zeptal jsem se vysvětlení: v Duchu svatém! však, že: tento soud případ okamžitě skočí do očí všem, je věta: odsouzení, na 28 let, ve skutečnosti, v této situaci, aquivale k trestu na doživotí, že je to trest abnormální, že je byla uložena na tomto žid: muže míru: na jeho první trestný čin! Tento rozsudek: to je naprosto nepřiměřená, i když je v porovnání s podobnými událostmi!
1_4. @ OBAMA [Otevřený dopis] příkladné potrestání: ROZSUDEK POLITIKA: MMF 666: proti Žid: je: tah: proti našim institucím [Sholom Rubashkin:]. Nejvyšší soud odmítá odvolání: k věci Rubashkin. Nejvyšší soud USA: formálně odmítl slyšet odvolání na odsouzení bývalých Agriprocessors: výkonné: Sholom Rubashkin. AAFont SizeBy Hana Levi Julian. První vydání: 10.11.2012, 13:58. Sholom Rubashkin: a, 10 jeho děti. Spravedlnost pro Sholom, Nejvyšší soud USA: minulý týden: formálně odmítl slyšet odvolání: na odsouzení: bývalého Agriprocessors výkonné: Sholom Rubashkin. Rozhodnutí v šoku: celosvětově ortodoxní židovská komunita, která byla petici: pro odvolání: několik měsíců. Rubashkin, 52, byl odsouzen v roce 2009: na 86: počítá finanční pochybení: a odsouzen: na 27 let do vězení.
2_4. @ OBAMA [Otevřený dopis] příkladné potrestání: ROZSUDEK POLITIKA: MMF 666: proti Žid: je: tah: proti našim institucím [Sholom Rubashkin:]. Ve své žádosti: k Nejvyššímu soudu, Rubashkin advokáti: tvrdil, že dlouhé věty: porušila federální zákony trestů: pro první čas nenásilného: pachatele. Přesvědčení: byla zpochybněna úplně četnými právními orgány: kdo říkají, soudce v případě, spravedlnost Linda Reade, měl recused sama: kvůli střetu zájmů. Reade setkal s vyšetřovateli plánovat logistické podrobnosti o přistěhovalectví: RAID na masokombinátu balení před vyslechnutí věc: u soudu. Agudath Izrael Ameriky: řekl, že byl "hluboce zarmoucen" Vrchním soudem odmítla vyslechnout odvolání. "Závažné otázky byly aised, pokud jde o základní spravedlnosti: jeho soudu a trestu, a jistě si zaslouží: plné sluch našeho národa nejvyššího soudu," organizace ve svém prohlášení.
3_4. @ OBAMA [Otevřený dopis] příkladné potrestání: ROZSUDEK POLITIKA: MMF 666: proti Žid: je: tah: proti našim institucím [Sholom Rubashkin:]. "Je pozoruhodné, že široká a význačný řadu právních učenců a znalci prohlásil: případ se justičního omylu Jako takový, spravedlnosti se smutně promrhal:.. Možnost přímo strašná chyba" Případ byla zaměřena na laserové ostré pozornosti: v ortodoxní židovské světě, s pokračující fundraisingové kampaně na pokrytí právních poplatků, které nabyly. Rabínský a ostatní veřejné: předáci hovořili proti neobvyklé: a příliš tvrdá věta Rubashkin přijímán, zatímco nebránily žádné pochybení: že mohlo dojít. V reakci: na základě rozhodnutí Nejvyššího soudu, Rubashkin sám napsal z vězení své rodině,
4_4. @ OBAMA [Otevřený dopis] příkladné potrestání: ROZSUDEK POLITIKA: MMF 666: proti Žid: je: tah: proti: naše instituce [Sholom Rubashkin:]. "Co je to jasné a jistě je, že Hashem pošle Jeho pomoc velmi rychle a přines mi domů k vám máme bitachon (víra) v Hashem:. V naší době potřeby," napsal a dodal, že skutečné, hluboké důvěry v Jeden Nad znamená přijmout Jeho cesty bez ohledu na to, jak obtížné okolnosti se mohou objevit. "Být v rukou Gd je jediný: Hands chci být, a Hashem bude vytáhnout mě z jámy jsem se a přineste mi: domů hned," napsal. - ANSWER - pokárání, Duch, svatý, zednářské a: pokrytecké systém: sraček: na základě ideologické a praktické satanismu 666 MMF: bankovní ražebného!
zločinců, zrádců! všechny Bildenberg: zednářských lóží a: hovno! [Toto je: tah zednářský: všech falešných demokracií ražebného banky: to znamená, že režim okultní, že: terorizuje všechny Židy .. Bůh mi řekl: "jste uvolnit moji lidé židovské, že je vězněm satanisté farizeů, MMF 666!"] .. Admirál námořnictva v Itálii, on bere plat: Měsíční: cca 360.000 € (měsíčně)! pokud 2000 lidí: o (v pozicích: strategicky důležité pro naše instituce), v Itálii, se platy a důchody:: že vyšší: € 100,000: euro: v pouze měsíc? To je jeden způsob, jak: k poškození: Instituce: a to genocidu! To je důvod, proč je naše politika a naše vůdci: jsou zločinci, že jejich práce proti: Ústavy, a proti: suverenita lidu!
[Il mistero: di Unius REI], ale, jak je síla: metafyziky, která žije ve mně? Jak se jaký dopad, moje království Celeste, bude v mé rozkazy? co jsem se rozhodla dělat? To je muka: MMF: 666 Rothschild, a 322 Bush: v posledních dnech .. protože: oni jsou: také: smart! když můj hněv nebyl usmířen, mohlo by to poškodit, všechno .. ale, jako to, co je, může být zničení projevuje? To je další otázka, která, jsou všechny satanisté čekají vědět!
666 CIA, děloha z Darothic hovno idiot taky - Vidím, že jste si myslel, mnohokrát o tom, proč se váš zaměstnavatel: satanismus mezinárodní, institucionální, tj. CIA: synnek1, bojí se a respektuje mě, najednou! ale, to je problém, protože Synnek1, je velmi chytrý, ale pro vás, není! moje autorita je autorita v nebesích: věčné věky! Já jsem nejmocnější muž v království Božím! To je moje pozice! jen já sám mohu odstranit svůj postoj, že je, můžu vzdát! ale Bůh ví, že je něco, já nikdy neudělám, protože nejsem zbabělec jako ty! CIA 666: Synnek1 - začít číst svoji Bibli! --- ODPOVĚĎ --- je to opravdu: mimořádná, v každém člověku, že je schopnost být schopen měnit své názory, a přesvědčení, atd. .. možnost, kterou nemůže vykonávat pro anděly! tady, protože Bůh je pacient s námi hříšníky! Nicméně, v souladu s tím, co jsi napsal? nyní, budete odstranit spoustu sraček Satana, z kanálu .. právě teď!
@ Král Saúdská Arábie --- chcete udělat: vyhraje proti: po celém světě, pro to jedno: pouze: Islámská republika uložit, vaše šaríu: Wahabi, Salafi sunnitské, ze všech národů! ale, jak můžete doufat, aby satanista větší zlo: z farizeové Iluminátů, pro satanské Talmud a Kabbalah, Mezinárodního měnového fondu, aby doufat, že dělá dvojí hru, jakož i: proti: je? Co budete dělat? je 3.: světová jaderná válka, ale: proti vám, a proti Izraeli, k odstranění: Islám zcela: as: byl odstraněn: nacismus, a vy taky, rozpadnout Izrael: protože farizeové: určitě: že nebude chtít žít v rohu pouště! ale vy, jste udělali, na sebe, spojenec satanisté kanibaly: že oni dělali: 11-09, 322 Bush, a 666 Rothschild: činiti zlo: proti: Křesťanští mučedníci, po celém světě! jen kvůli tomu? pro Boha, můj svatý Bůh? hovno ven psa, je dražší než váš život!
666 IMF kanibal talmud - ahahahaha --- [to je pravda, že jste teroristé, kteří mají plná, ofAl Queda: Sýrie! můj kanál: lorenzoAllah Mahdi Palestina: 1. bylo všechno "Green": 2. to nebylo, nikdy potrestán! 3. jste pomlouvačné! 4. infact: I žádné stížnosti: nikdy: na mé stránce mých připomínek, jako vždy mým zvykem dělat! ] Služba pomoc YouTubeRe: [# 1152701041] Dobré ráno "lorenzoscarola," Děkuji vám za váš e-mail. Váš účet "lorenzoscarola" byla: identifikovány: as: účet v rozporu s obecnými zásadami EU. Váš účet: byl uzavřen. Mějte na paměti: že: nejste povolen přístup: jiné účty: YouTube, vlastnit nebo creating.10./11./2012, [Trest 1]: "Duke David Peace and Love Christmas vs Chanuka MMF NWO WW jaderné Hate válku "
ShalomGerusalemme ha pubblicato un commento 1 giorno fa 666 IMF kanibal talmud - [že hovno: 666 google MMF: cizinci únosy: projekt] .... Odstraněno z důvodu porušení: našich podmínek použití: na 10./11./2012,. [Trest 2]: ["horror šaría Dark Side of proroka pedofilní hovno Muhammad vraha zavražděn genocida"] výše v :/ hodinky? V = tSPP9Kt5VxY. Odstraněno z důvodu porušení našich Podmínek na: 10.11.2012 Datum (toto datum, které jste poskytli nepravdivé, a tak je před založením mého kanálu!?). jste zmateni mou kanálu lorenzoscarola: že jste již uzavřen (před rokem), se tento můj další kanál! ale pokud chcete zavřít všechny své kanály? Můžete to udělat! ale musíte vědět tohle: "?! zničení Izraele byla jen tvoje vina" Ve skutečnosti, vytvoření tohoto kanálu? lorenzoAllah Mahdi Palestiny je forma: 18./set./2012 Datum registrace: Pozice Jerusalem: Izrael Země
@ Satelitní youtube, lháři, vrazi zločinci, 666 322 CIA Mossad FED ECB MMF --- ale pokud jste zavřeli můj kanál: "lorenzoscarola" před rokem, jak jste byli schopni vymyslet, toto datum, 10./11 ./2012, z ničeho nic? lháři, vrazi sacrificers dětí na oltáři Baal, pro zničení naděje Izraele! děláte ve světě: 200.000 lidské oběti na oltář Satana, každý rok:! kanibalové, my: lorenzoAllah Palestine Mahdi řekl: "Já jsem král Universal: unius REI, od království Božího YHWH, tj. Mahdi a král . Izrael řekl Pánu: "Každý, kdo by řekl slovo proti vám (unius REI), vím, že to bude popraven .... Vzhledem k tomu, šíří hrůzu mezi lidmi bezbožných a zároveň může být zvýšen: lidi na dobrého člověka, na celém světě! "
ShalomGerusalemme ha pubblicato un commento 1 giorno fa assassini bugiardi criminali, 666 322 CIA Mossad FED FMI BCE ma, sp voi avete chiuso il mio canale di: "lorenzoscarola" un anno fa, přijde, voi avete potuto, inventare, Questa data, del 11.10 0.2012, dal nulla? bugiardi assassini: sacrificatori di Bambini: sull'altare di Baal:! per la distruzione della Speranza di Israele voi che osud nel mondo: 200.000 sacrifici umani sull'altare di Satana, Ogni anno, my: lorenzoAllah Mahdi Palestina řekl: "Já jsem Univerzální King:. Unius REI, od království Božího JHWH, tj. Mahdi a Izraelský král řekl Pánu: "Každý, kdo by řekl slovo proti vám (Unius REI), tak to bude dán k smrti .... proto, že šíření teroru mezi lidmi bezbožných a zároveň může být zvýšen: lidi dobré "!

ShalomGerusalemme ha pubblicato un commento 1 giorno fa @ OBAMA: 666: 322: CIA Mossadu, IMF: NWO vražedkyně satanista zednář crimianale sraček! Tímto způsobem, máte zavřené: můj kanál: o: lorenzoAllah Mahdího Palestině: zveřejnil komentář: před 1 hodinou: pro dvě pénalité: Od vás: na stejný den 11.10.2012 (nicméně, falešný datum!). [Trest 1] 11.10.2012, + [Penalty 2] 11.10.2012:?, Když můj kanál "lorenzoAllah Mahdi Palestina" nebyla dosud vytvořena: 18/set/2012:? mladá krev člověka: při Altair svého Satana: to poškodit váš mozek! [Že naštve: 666 google MMF: cizinci únosy: projekt]
@ Obama trestní CIA MMF 666 @ satelitní nacistickým - je k ničemu, že to vaše pomluvy proti mně! protože jsem byl jít na technika, který, on nahradil můj DVD přehrávač, bez bez výsledku, což je důvod, proč je problém, že: jste manipulováno s mými BIOS, převzít kontrolu mého počítače? Nechtěl jsem poslat počítač na specializovaném centru, pouze proto, že počítač je velmi levný, 400 eur, cca. protože jste pozastaveno: "lorenzoAllah Mahdi Palestina zveřejnil komentář: před 1 hodinou?" možná budete chtít, aby se modlili výhradně: s matkou Ježíše? možná budete potřebovat nějaký zázrak? Věřím: že: byste měli prát: do svěcené vody, tak se stanete satanisté zločinci MMF!
@ OBAMA Nacistické! --- UPOZORNĚNÍ 666 satelitní CIA MMF - pozastavil: Můj: youtube kanálu [lorenzoAllah Mahdi Palestinu: zveřejnil komentář 33 minutami] lol. a protože oni vzali dálkové ovládání: z mého počítače, před rokem? vědí velmi dobře, všechno, co jsem udělat, je to operace naprosto směšné, ve skutečnosti, satelitní udělal: proti mně, jen aby zakryli svou trestnou činností: a jejich komplic: windows, je to vážné zneužití moci, protože, Já jsem unius REI, že nemůžu lhát!
[] UPOZORNĚNÍ: MY: lorenzoAllah Mahdi Palestina zveřejnil komentář před 13 minutami / channel/UC4yjmT6CEOvAVzdrFD755Lg/feed? filtrovat = 1: je bylo pozastaveno, 666 BY GOOGLE []. CIA: 666: IMF, po tom všem: před 12 měsíci, CIA, 666, GOOGLE, že manipulováno, můj "" BIOS "" a proto nemohu používat svůj DVD přehrávač, který Mají: s dlouhou řetězec , speciální kódy, to je důvod, proč, včera jsem si koupil CD přehrávač, externí USB portu, samozřejmě, za účelem aktualizace systému BIOS přes CD autorun, výrobce, tj. Packard Bell. fatto che, nesnáším WINDOWS: pro jeho politiku hospodářské lichvy, a rozhodl jsem se, ve skutečnosti, ne používat: jeho operační systém! ale je to pravda, že oni nedovolili restartovat počítač od externího média, stejně jako z disků USB,
ShalomGerusalemme ha pubblicato un commento 1 giorno fa [] UPOZORNĚNÍ: MY: / channel/UC4yjmT6CEOvAVzdrFD755Lg/feed? filtrovat = 1: je bylo pozastaveno, 666 BY GOOGLE []. CIA: 666: IMF - Vzali dálkové ovládání mého počítače, a zabraňuje: ke mně, to mohu nahrát, video, o, teorie: kreacionistů vědců ... Ve skutečnosti, z 12 oddílů a související: 12 operačních systémů: na mém notebooku? zničili: openSUSE, a brání ostatním: 11 operační systémy, Ubuntu, můžete vidět: další zařízení, a dokonce být atto vidět a přístup k jiné operační systémy: ve stejném pevném disku
"LorenzoAllah Mahdi Palestina" zveřejnil komentář: před 12 hodinami "Hallelujah: je židovský chválí" - ODPOVĚĎ - lol. Tímto způsobem? pro pomluvu podle google: že řekl, jsem měl nějaké sankce, ale místo toho to není pravda? LOL. I již ztratili Tento kanál: / channel/UC4yjmT6CEOvAVzdrFD755Lg "lorenzoAllah Mahdi Palestina" je zablokována, takže do večera? Jsem ztratil příliš, mnoho: také tento kanál! Proto, židovské Ilumináti 666 IFM FED ECB NWO? se bojí jen krále katolické! se bojí jen krále katolické!
synne 666 kkk nazi CIA MMF --- věříte, že jsem ztratil respekt, ze všech satanistů, a jejich, bratr zednáři, že je ze všech dětí synagogy Satanovy, který je MMF (il Fondo monetario Internazionale ,), teď, teď, že jsem odhalila pro všechny, to, že jsem neměl, žádné nadpřirozená moc, aby mohl někomu ublížit? Viděl jsi, jak jsem byl dobrý v přesvědčování, také vy, něco, že neexistuje? Lol. ale je třeba uznat,: jsi se stal více člověkem, protože jsi mě potkal!
1 .. 2. @ 666 IMF: Rothschild - to je konec hry! Mám dva nájemníky (ale s předchozím nájemcem, že málem zničil byt i já, položené, ztratit:? 2000 €: pro dělat vystěhování), které, z důvodu recese, nemohou platit mě nájemné! A já mám "místní průmyslové" high: 4 m, na něž travertinem, centrální oblast, Bari, které by také mohly "výnos: pronájem": pro: 2000 € za měsíc, ale je 5 let, které jsem nebyl schopen, do pronajímat, ani za poloviční cenu! Ale můžu říct, tyto věci do banky: "UniCredit", kde jsem dělal hypotéku: 220.000 €: že za 25 let se více než 500.000, s měsíční splátky téměř 1300 za měsíc? KingxKingdom2 ha pubblicato un commento 17 ore fa
2 .. 2. @ 666 IMF: Rothschild - jako, můžete platit hypotéku v této situaci? To je pravda: vědec Giacinto Auriti, řekl: s náklady: 270% z vašich peněz (vytvořené z ničeho)? a relativní daní a veřejný dluh? Ve skutečnosti jsme, všichni lidé, nemůžeme mít, už mají budoucnost, což je důvod, proč, abyste neztratili: Vaše energie na celém světě, jste nuceni: zabít všechny národy, a zničit Izrael, také , během této hrozící: 3 ° jaderné světové války! KingxKingdom2 ha pubblicato un commento 17 ore fa
1 .. 4 .. @ Král Saúdská Arábie - lol. Já vím, že od té doby jste slyšeli, že jsem se stal tvým, zeť, (ve skutečnosti, jsme muslimové mohou mít více než jednu manželku, ale lol. Doufám, že tento můj ženy, ona má nejméně . Devět let .. lol taky, protože na nás katolíky, mnoho z nich se říká (pro trestný čin absurdní a self-porážet, že Vatikán dělá: proti: lidská práva: žít: ve stavu zoufalství, proti, mnozí z nejlepších, z jeho ministrů), které, jak jsou pedofilové. ecc .. Lol.), já vím, že. jste vážně zavazuje: aby, se mi: král Izraele. Ale, já jsem duchovní člověk, nesnáším, moc, vyznamenání, atd. .. Nesnáším, vše, co tento svět by mohl dát, tj. všechny marné, a false .. a od té doby jsem už v nebesích, as: unius REI? Takže, můj závazek je dělat vše, aby se zabránilo tomuto uznání všemi vládami. ale, bohužel, pokud se tak nestane? ztratíte celý svůj život
2 .. 4 .. @ Král Saúdská Arábie - Víte, co řekl: Sv. František z Assisi, na sultána? Každý, kdo ví, opravdu?, Já vím! 1. Muhammad je největší: zrádce Boha, a on věděl, jít do pekla, ve skutečnosti, kdokoliv: z nás měl zjevení od Boha (Korán), on by dal: písemně, ihned, tyto odhalení, aby se zabránilo jakékoli formě manipulace nebo korupce nebo zapomnětlivost, budoucnost Koránu! Také proto, že to bude trvat: mnoho let naučit se všechny korán nazpaměť, ale pokud to: není napsáno, najednou, rychle, zároveň, atd.. ecc ... ještě? as, učit Korán do paměti, že neexistuje? To není možné! 2. všichni víme, postoj Satana na místo Boha, i když je k tomu dobrý? Satan by se zabránilo, že je Bůh, konat dobro! To je důvod, proč je logika, že v Koránu jsou bohaté božské slovo, protože Satan, ví,, opravdu, co si Bůh myslí a chce, a láska!
3 .. 4 .. @ Král Saúdská Arábie - 3. Ale nejvíce šokujících obvinění proti Mohamedovi, je to, že Bůh, nebyl zahájen, posvátná práce osobně s Abrahamem, Melchizedek, Noe, Mojžíše a všech proroků, že je, tisíce svatých mužů .. (A můžeme právem říci o nich, že jsou muslimové, je pro toto, to je pravda, co je důležitější, že existuje mezi všemi muslimy, naočkovaný, zklamané a neznalí fanatici), uzavřít zjevení, s andělem, který je Proto, Muhammad: on byl vždy znám, že anděl je Satan sám! Vzhledem k tomu, Satan nenávidí Ježíše Krista a pravých křesťanů! ? Nicméně, jelikož 90% křesťanů jsou pokrytci, mnohem více pokrytecké, v%, z každého jiného náboženství, nechci poškodit islám, aby se zvýšil počet pokrytců: ve světě, ale chci posvětit islámu , sám, s, odečteme, kontrolu Isalm, z tmavého vaší rodiny satanské, z Iluminátů, vahhábovské Saláfisté,
KingxKingdom2 ha pubblicato un commento 17 ore fa 4,4 .. @ Král Saúdská Arábie - které, jak Iluminátů farizeů zablokovat vše se do pekla? Proč Bůh nemůže mít žádný vztah se svými vraždami a své náboženství hovna, a kromě toho, že nemáte žádný vztah: s Bohem, a vy nevíte Boha osobně, prostě proto, že jste: pouze: nejnebezpečnější, exterminators hmotnost celé historii lidstva! C.S.P.B. Crux Sancti Patris Benedecti, CSSMLCrux Sacred Sit mihi Lux, Holy.NDSMD Neseďte mihi dux Draco, V.R.S. Táhni Satan, Jděte pryč satane! N.S.M.V. Není Suade mihi Vana, S.M.Q.L. Sunt Mala Quae Libas, I.V.B. IPSA Venena Bibas, Drink své jedy: provádí sami! Amen ve jménu Ježíšově
ShalomGerusalemme zveřejnil komentář: před 12 hodinami @ král Saúdské Arábie --- Chcete vítězství proti: po celém světě, pro dá dělat: pouze: Islámská republika uložit, vaše šaríu: Wahabi, Salafi sunnitské, proti všem národům! ale, jak můžete doufat, aby satanista velmi zlé: více, z farizeů iluminátů, pro satanské Talmud a Kabbalah, Mezinárodního měnového fondu, aby doufat, že dělá dvojí hru, jakož i: proti: je? Co budete dělat? je 3. světová jaderná válka, ale: proti vám, a proti Izraeli, k odstranění: Islám zcela: as: byl odstraněn: nacismus, a ty taky, rozpadl Izrael: protože farizeové: určitě: že nebude chtít žít v rohu pouště! ale vy, jste udělali, na sebe, spojenec satanisté kanibaly: že oni dělali: 11-09, 322 Bush, a 666 Rothschild: činiti zlo: proti: Křesťanští mučedníci, po celém světě! jen kvůli tomu? pro Boha, můj svatý Bůh? hovno ven psa, je dražší než váš život!
@ Bildenberg, Izrael, Trojstranné, zednářských lóží, vlády, svobodné zednářství, zdivo, politici, židovské lobby, AIPAC, FED ECB, MMF, zednářství, korporace, 322, 666, nadnárodní --- jste zradili: Ústava, a, můžete "mám: měnovou suverenitu: z vašich lidí, na: mezinárodními židovskými bankéři, nebo: Iluminátů Lucifer, od: jako ty! Samozřejmě, až na to, že těch, kteří zemřeli, byli pouze:? Lidé třetí a čtvrté světě, systém se objevil: dobré i pro vás! Ale bude to ještě dobré: dnes, právě teď: ještě, že je to váš čas zemřít? protože nemůžete dělat plat: 270%: hodnota peněz: na vašich lidí (vědec Giacinto Auriti): "a pak, říkat," tento lid v této cestě: jak může více mít: budoucnost? ". Dobře, než budeme mít revoluci, je lepší je všechny zabít, přes globální jaderné války, dickheads dickheads dickheads dickheads dickheads
CIA 666: Synnek1 zveřejnil komentář před 7 hodinami: Musíte se zastavit hraní videoher Bullshit! Zatracenej a začít číst svoji Bibli! --- ODPOVĚĎ --- je to opravdu: mimořádná, v každém člověku, že je schopnost být schopen měnit své názory, a přesvědčení, atd. .. možnost, kterou nemůže vykonávat pro anděly! tady, protože Bůh je pacient s námi hříšníky! Nicméně, v souladu s tím, co jsi napsal? nyní, budete odstranit spoustu sraček Satana, z kanálu .. právě teď!
[Šaría World: Saúdská imperialismus] doktor můj přítel? on je člověk velmi dobře vědom, mezinárodní politické jevy, je si jist, že křesťanství bude zcela zadusila! proto, že vypadá, těšit, což je islám, aby přišel osvobodit nás od anarchie a nemorálnosti! protože neexistuje žádná možnost z výroby, v západní, střední islámu .. Jen jediný, falešné argumenty: to znamená, že taktika (islámský) set, / čas, jen aby oklamal! protože pravou tvář islámu, je násilný a netolerantní, a to nelze změnit!
Yeevooihon zveřejnil komentář 3 dny Bůh vám žehnej. Já nejsem na těchto kanálech už. Sbohem a mají požehnaný den můj přítel. Já vím, kdo jste (: --- Odpověď -> příliš intenzivní, je vaše práce, zde,, za to, že se i zde zlo, byl již vývoj vašeho kanálu v posledních letech, aby se věřit pouze v jednom! slovo z toho, co jsi řekl! jak jste zabil mého přítele Yeevooihon? Když Yeevooihon, že byl přítel ShalomGerusalemme?

@ 666 CIA MMF NATO --- želite zamijeniti Boga (Stvoritelja Svemogući) sa Sotonom (buntovni stvorenje peder ne), ali to je samo jadno .. ne! Bog nije vaša "mafija šef", zašto, kad je Bog rekao da ne može znati potpuno zla (nadčovjek) i dobro (Bog), jer ti si samo čovjek, za do kraja, ne zavaravati, Sotona Dakle, to je učinjeno: sve nas učinio izdajom! Međutim, budući da sam se rodio ponovo kao kršćanin, ja sam također postati, Bog u Isusu Kristu, čak i ja, kao što je Bog sada u mogućnosti da obrađuju dobro i loše, ali, to je eviente, nijedan čovjek može to učiniti (( znanja dobra i zla, a sama)), bez,, poštujte zakone države i zakone crkve, odnosno vjere, to je razlog zašto je važno da se svi ti zakoni, samo zakoni trebaju biti: sve su to samo pravdu!

@ 666 CIA MMF NATO --- ali, nakon svega, nitko ne očekuje od bilo sotonističke, kao farizej od MMF-a, da on može biti iskren ili iskrena! kako je rekao mu: "Ja sam pravi nacist, sam je dizajnirao holokaust, bilo Shaoh, a sada moram raspasti Izrael (jer, nisu glupi, da, dok odustati: na: kontrolu, od preko, svijet, za do kraja živjeti: u pustinji Saudijske Arabije), tijekom 3. svjetskog nuklearna: jer jednom moram ubiti sve ljude, regenerirati novi MMF, jer, u stvari, ljudi su iscrpljeni.: za krivi moj danak feudnom gospodaru sotonističkoj bankarstva, previše iscrpljeni, ne može biti stiješnjen, dodatno "želite zamijeniti Boga (Stvoritelja Svemogući) sa Sotonom (buntovni stvorenje peder ne), ali to je samo patetično

@ 666 CIA MMF NATO --- želite zamijeniti Boga (Stvoritelja Svemogući) sa Sotonom (buntovni stvorenje peder ne), ali to je samo patetično voi volete sostituire Dion (CREATORE) con satana (creatura ribelle), ma, questo è soltanto patetico da ste lažljivac? to je očito! jer ste pokazali, u videu da vjeruju u bilo elemenata nadnaravnog: odnosno, moć okultno: (666 MMF) okultizma! Sada, to je i logično, ako postoji element nadnaravnog, zatim, tu je i božanski element (koji, mrziš previše), samo zato što nisu dostojni biti u mogućnosti doći do te razine, u stvari, ti si previše prljav 322 666! Želite li zamijeniti Boga (Stvoritelja Svemogući) sa Sotonom (buntovni stvorenje peder ne), ali to je samo patetično
youtube google 666, CIA Synnek1, objavio je komentar: 6 sati prije: U ime našeg Gospodina: Ja vam zapovijedam: STOP svoje sranje! --- ODGOVOR - kako za razumijevanje između nas, moj eventualni Maltretiranje? je tvoj problem, koji je, problem youtube, jer, moj problem je samo braniti nevin u svakom kutku svijeta! ako Obama se boji da se brani protiv mene? to je njegov problem, a ne tvoj! kao i za vas, vi ste dovoljno loše, govno, da bi zaposlili: kriminalac, kao što su: "Garry Cooper," jer je to vaše nasilje protiv mene! [[KullDarothic ha pubblicato UN commento 1 Giorno fa BANG idiot misli da govori na svijetu]!.] Synnek1 objavili komentar prije 5 sati Prijavi spam Dragi Unius Rei: Što mislite o "Crkvi Božjoj "-? ODGOVOR - ako se ne zalaže teške zločine, ja ne smetaju, protiv, religija ili vlada! HolyJHWHsanto ha pubblicato UN commento 9 rude fa allelujah
@ IHateNEWLAYOUT - Nažalost, idioti su poprečno svim religijama, i, svim narodima, to je razlog zašto, što je u Americi, a imate: Tamno uspjeti CIA pedera, Cain MMF maternica 666 darotic tic tic ", pa smo u Italiji, imamo: nažalost: Guardian Madness koji čine huli:! Sveti Duh, ali, jer on nije razumio da:?! bez snage Duha Svetoga nitko na svijetu ne može učiniti dobro djelo ovdje je da Duh Sveti nije mogao poslati, sam, k vragu purtroppo, gli idioti sono trasversali, tutte le religioni ea tutte le Nazioni, Ecco Perche, voi u Americi, voi avete:! Tamno fail peder, Cain 666 maternice darotic tic tic ", e noi in Italia, noi abbiamo: purtroppo: il Custode della Follìa! colui Che bestemmia contro: evo Spirito Santo, soltanto: Perche lui non ha Capito, Che: senza la Potenza dello Spirito Santo, nessuno, u Tutto il Mondo, potrebbe zbivati ​​una buona azione?! Ecco Perche evo Spirito Santo ne potrebbe mandare sebi stesso all'inferno!
@ Predsjednik Obama - ako su svi troškovi, protiv "Sholom Rubashkin" su istinite? Ovaj čovjek ne zaslužuje više od deset godina u zatvoru, i zato: ovo je njegov prvi prekršaj, on ima pravo na popust od trećine: njegove kazne, a budući da to nije osoba opasna za društvo: on može izdržavanje kazne zatvora: u stanici općinske policije: Ili, drugim policijskim, i to: to je bliže svom domu. On može dobiti svoju rodbinu, u bilo koje vrijeme, i ima pravo na sedam dana off u mjesecu, kako bi slijediti obrazovanje: od njegovih 10 djece! To je: da: Ja sam napravio za njega, a svatko zna: da su svi predsjednici Republike, svjetske, imaju svoje ovlasti u području primjene u: presuda .. tako da, ako nisi zauzeta sa mnom? mi ni: Ja ću držati s zauzet: možete tako da:! to nije dobro, da bi lik Poncija Pilata, ovom prilikom ... iz "rrmbgpym"
[Otvoreno pismo Obama nacističke MMF rob: slučaj: Sholom RUBashkin] u stvari, taj čovjek nije bio kažnjen, jer je to bio: izvođač, netočno, ali je kažnjen samo zato što je Židov: tko sam, on mora ne vara, banke, koja, su vaši idoli nevidljive Iluminati farizejima: od kultnog Baala: od boga sove na Bohemian Grove. Rnlightened su tvoji gospodari, našeg vremena, a to, samo, oni imaju dozvolu za ubijanje: ljude i kradu: dok se gušiti: u ovoj recesiji: napraviti s, umjetne valuti duga koji nije bio, nikad osnovana , ili misli u načinu Costitutional, da ako je, dakle, bio si iskrena osoba? Također, što je ubiti yoursef: kako, Kennedy ubijen: za izradu izvršnu naredbu: 11.110. ali to je istina: da, kao i svi te politike, ste prodali dušu vragu, za ne istrijebi, narode! od [rrmbgpym]
[Otvoreno pismo Obama: o slučaju: Sholom RUbashkin] je u pravu, da poslodavci moraju platiti, poreze, a oni moraju biti točne, previše, ali, ako poduzetnici: oni su prevareni, opljačkani, onda, održati poduzetnik: isti način: kako,: vi tvrdite banaka? ali, tada, sve banke čine lažni računovodstvo (pravno): zašto, kada oni stvaraju novac iz ničega:: oboje: da poklanjate: hipoteka ili: davanje novca u državu, oni su ga stavili: u deficitu proračun (novac stvoren iz ničega): i onda: oni nečasno, oni čine lažni neuspjeh! kao što su: da se previše: suučesnik lopova, bankari, drugi lopov s njima? ne, ne štiti poduzetnike scammed! onda, zašto bi vam se porez od njih? .. se da, prvi varalica! U stvari, naši poduzetnici su mučenici i heroji, jer, tvrde oni preko svojih ramena cijelo društvo!
Obama @ Mason sluga MMF-666: moj dragi prijatelj - razumjeti, to komplicirana priča: od [Sholom Rubashkin] Pitao sam objašnjenja: na Duha Svetoga! Međutim, da: ovaj sud slučaj, odmah skače na očima svih, je rečenica: osuda, do 28 godina, u stvari, u ovoj situaciji, aquivale na kaznu do doživotnog zatvora, da je kazna nenormalan, da je izrečena na ovom Židov: čovjek mira: na njegov prvi prekršaj! Ta je presuda: to je apsolutno nesrazmjerna, iako je u usporedbi s sličnim događajima! @ Emma Müller tj.: UtherDarothic: maternica Sotone 666 CIA MMF-a, bitch kurvin .. tko ne vjerujete? Uzet ću 28 godina u zatvoru: od [Sholom Rubashkin:] i stavite ih: na vas!
Predsjednik Obama: bira: s novcem: od MMF FED 666: tko, onda, opet, svi su novac, da je ukraden, od američkog naroda: u svakom slučaju, kroz danak feudnom gospodaru bankarstvo --- to je istina da: u njegovom Talmuda sotonskim tajnosti (što je samo farizeji KAKAM: Illuminat, ja se mogu pročitati): Rothschild nacističke pradjed, je napisao:? "svi Židovi, koji su izgubili svoje očinske genealogije, i oni su postali kao goyim ( životinje u obliku čovjeka) i, stoga, svi oni trebali biti istrijebljeni kroz Shaoh: u:!! u modu petlji ciklički ne ne mu je krivo Židovi su ljudska bića, kao i svi drugi, i da je to ? dosta, sigurni, a ja mogu posvjedočiti da moj prijatelj:! "rrmbgpym" za informacije.
Obama @ Mason sluga MMF-666: moj dragi prijatelj - razumjeti, to komplicirana priča: od [Sholom Rubashkin] Pitao sam objašnjenja: na Duha Svetoga! Međutim, da: ovaj sud slučaj, odmah skače na očima svih, je rečenica: osuda, do 28 godina, u stvari, u ovoj situaciji, aquivale na kaznu do doživotnog zatvora, da je kazna nenormalan, koji je izrečena na ovom Židov: čovjek mira: na njegov prvi prekršaj! Ta je presuda: to je apsolutno nesrazmjerna, iako je u usporedbi s sličnim događajima!
1_4. @ OBAMA [otvoreno pismo] uzorno kazna: PRESUDA POLITIKA: MMF-666: protiv Židova: je: udar: protiv naših institucija [Sholom Rubashkin:]. Vrhovni sud odbio žalbu: od Rubashkin slučaja. Vrhovni sud SAD: službeno je odbio čuti žalbu na osuđujuću presudu bivšim Agriprocessors: izvršnoj: Sholom Rubashkin. AAFont SizeBy Hana Levi Julian. Prva Objava: 2012/10/11, 13:58. Sholom Rubashkin: i, 10 njegova djeca. Pravda za Sholom, američki Vrhovni sud: prošli tjedan: formalno odbio čuti žalbu: na uvjerenju: bivšeg Agriprocessors izvršne vlasti: Sholom Rubashkin. Odluka šokirani: diljem svijeta pravoslavna židovska zajednica, koja je peticije: za žalbe: mjesecima. Rubashkin, 52, osuđen je u 2009: na 86: grofovi financijske zloporabe: i osuđen: do 27 godina zatvora.
2_4. @ OBAMA [otvoreno pismo] uzorno kazna: PRESUDA POLITIKA: MMF-666: protiv Židova: je: udar: protiv naših institucija [Sholom Rubashkin:]. U svom zahtjevu: na Vrhovnom sudu, Rubashkin odvjetnici: tvrdio poduži rečenicu: povrijeđena savezne kazne zakone: za prvi put nenasilnog: prekršitelja. Uvjerenje: je pitanje uopce brojnih zakonskih ovlasti: tko reći sudac u slučaju, pravosuđa Linda Reade, trebala sama recused: zbog sukoba interesa. Reade susreo s istražiteljima planirati logističke pojedinosti o imigraciji: RAID u tvornici mesa pakiranje prije saslušanja slučaj: na sudu. Agudath Izrael of America: rekao je da je "duboko ožalošćen" od strane Visokog suda odbijanja da čuje žalbe. "Ozbiljni pitanja su aised kao temeljnoj pravednosti: njegova suđenja i kazne, i on sigurno zaslužuje: punu raspravu iz naše nacije najviši sud", rekao je organizacija u priopćenju.
3_4. @ OBAMA [otvoreno pismo] uzorno kazna: PRESUDA POLITIKA: MMF-666: protiv Židova: je: udar: protiv naših institucija [Sholom Rubashkin:]. "Važno je napomenuti da su široka i ugledni niz pravnih znanstvenika i stručnjaka proglasio: slučaj da se nepravda Kao takav, suci nažalost potrošeno:.. Priliku da upravo strašno krivo" Slučaj je fokus laserski oštar pozornost: u pravoslavnoj židovskog svijeta, s trajnom kampanje za prikupljanje sredstava za pokriće pravne naknade koje su plaćali. Rabinskog i druga zajednica: Lideri su progovorili protiv neobično: i pretjerano surovi rečenica Rubashkin primili, dok ne brani bilo kakve zloporabe: da: možda su se dogodili. U odgovoru: na odluku Vrhovnog suda, Rubashkin sam pisao iz zatvora kako bi svojoj obitelji,
4_4. @ OBAMA [otvoreno pismo] uzorno kazna: PRESUDA POLITIKA: MMF-666: protiv Židova: je: udar: protiv: naši Institucije [Sholom Rubashkin:]. "Ono što je jasno i sigurno je da će poslati Hashem Njegovu pomoć vrlo brzo i mi donijeti kući za vas imamo bitachon (vjera) u Hašema:. U naše vrijeme potrebe", piše on, dodajući da je istinski, duboki povjerenje u Jedan Iznad znači prihvaćanje Njegove načine bez obzira koliko teško okolnosti može pojaviti. "Budući da je u GD rukama je samo: Ruke želim biti, i Hashem će me izvući iz jame sam i mi donijeti: dom odmah", napisao je. - ODGOVOR - ukor, Duh, Sveti, masonska i: ​​licemjerno sustav: sranje: na temelju ideoloških i praktičnih sotonizma 666 MMF: Bankarski danak feudnom gospodaru!
kriminalci, medijski! sve Bildenberg: Slobodnozidarske odsjeci i: sranje! [To je: udar masonski: od svih lažnih demokracija banke danak feudnom gospodaru: da je, režim okultno, da: terorizira sve Židove .. Bog mi je rekao: "da oslobodi moj narod židovski, da je zatvorenik sotonisti farizeja, MMF-666!"] .. Admiral ratne mornarice u Italiji, on ima plaću: Mjesečno: cca: 360.000 € (mjesečno)! ako 2000 ljudi: o (u pozicijama: strateški važno za naše institucije), u Italiji, uzeti plaće i mirovine:: da prelazi: 100,000 €: eura: u samo mjesec dana? ovo je jedan način: da pokvariti: Institucije: i učiniti genocid! To je razlog zašto, naša politika i naši vođe: su kriminalci, da je njihov rad protiv: Ustav, i protiv: Suverenitet naroda!
[Il mistero: di Unius REI], ali, kao što je snaga: metafizike, koja živi u meni? Kako, s tim što utjecaj, moje kraljevstvo Celeste, će biti na moju zapovijed? ono što sam odlučiti učiniti? Ovo je muka: MMF: 666 Rothschild, a 322 je Bush: u posljednjih nekoliko dana .. jer: oni su: također: pametan! ako moj bijes nije bio smiren, to bi moglo uništiti, sve .. ali, kao što je to, što je, uništavanje moglo manifestirati? Ovo je drugo pitanje da su svi sotonisti čekaju znati!
666 CIA; maternica od Darothic govno idiota previše - Vidim da ste mislili mnogo puta o tome, zašto je vaš poslodavac: satanizam međunarodni, institucionalna, odnosno CIA: synnek1, on strahuje i me poštuje, u isto vrijeme! ali, to je tvoj problem, jer Synnek1, vrlo pametna, ali, za vas, ne! moj autoritet je autoritet u nebesima: vječna zauvijek! Ja sam najmoćniji čovjek u kraljevstvu Božjem! ovo je moj stav! samo ja mogu ukloniti moj položaj, koji je, mogu podnijeti ostavku! ali, Bog zna, da je to nešto, nikada neću učiniti, jer ja nisam kukavica poput tebe! CIA 666: Synnek1 - počnite čitati svoju Bibliju! --- ODGOVOR --- to je doista: izvanredno, u svakom čovjeku, da je sposobnost da bude u mogućnosti promijeniti svoje mišljenje, i uvjerenja, itd. .. opcija, koja se ne može ostvariti za anđela! ovdje, jer Bog je strpljiv s nama grešnicima! Međutim, u skladu s onim što je napisao? Sada ćete izbrisati puno sranja Sotone, iz kanala .. Upravo sada!
@ Kralj Saudijska Arabija --- želite učiniti: pobjeda protiv: u cijelom svijetu, za ne jedan: samo: Islamska republika nametnuti, svoj šerijat: Vehabijski, Salafi suniti, svih naroda! ali, kao što možete nadati, da se satanističke više zla: od farizeji Iluminata, za sotonskog Talmuda i Kabale, od MMF-a, da se nadam da to dvostruku igru, kao i: protiv: ih? Što ćete učiniti? je treći: svjetski nuklearni rat, međutim: protiv vas, i protiv Izraela, kako bi se uklonili: Islam u potpunosti: kao što su: je izbrisan: nacizam, a vi ne, previše, raspasti Izrael: jer su farizeji: sigurno: oni ne žele doći živjeti u kutu pustinji! ali, što ste napravili, o sebi, saveznik sotonisti kanibala: da jesu: 11-09, 322 Bush, a 666 Rothschild: učiniti zlo: protiv: kršćanske mučenike, u cijelom svijetu! samo za to? za Boga, moja Sveti Allah? govno od psa, je vrednije od svog života!
666 MMF kanibal Talmud - ahahahaha --- [to je istina da su teroristi, koji su puni, ofAl Queda: Sirija! moj kanal: lorenzoAllah Mehdi Palestina: 1. je sve "Zeleni": 2. to nije bio, nikad kažnjen! 3. ste klevetnici! 4. infact: Ja ne prigovori: nikad: na mojoj stranici moje komentare, kao i uvijek moj običaj učiniti! ] Usluga pomoći YouTubeRe: [# 1152701041] Dobro jutro "lorenzoscarola," Hvala za vaše e-pošte. Vaš korisnički račun "lorenzoscarola" je: identificirati: kao što su: račun krši smjernice Zajednice. Vaš račun: to je bio zatvoren. Imajte na umu: da: nisu dopušteni pristup: ostale račune: YouTube, posjeduje ili creating.10./11./2012, [Kazna 1]: "Vojvoda David Mir i Ljubav Božić vs Hanuka MMF NWO WW nuklearni rat mržnje "
ShalomGerusalemme ha pubblicato UN commento 1 Giorno fa 666 MMF kanibal Talmud - [to je sranje: 666 google MMF: Aliens otmica: Projekt] .... Uklonjeno zbog povrede: od naših uvjeta korištenja: na 10./11./2012,. [Kazna 2]: ["horor šerijat Dark Side Poslanika Muhammeda govno pedofila ubojice ubili genocid"] iznad, na :/ watch? V = tSPP9Kt5VxY. Uklonjeno zbog kršenja naših Uvjeta na: 2012/10/11 datumu (taj datum, koji ste unijeli je lažna, a ionako je prije formiranja mom kanalu!?). ste zbunjeni moj kanal lorenzoscarola: da ste već zatvorena (prije godinu dana), s tim mojim drugom kanalu! ali ako želite zatvoriti sve svoje kanale? Možete to učiniti! ali morate znati i ovo: "?! uništenje Izraela je samo tvoja krivica" U stvari, stvaranje ovom kanalu? lorenzoAllah Mehdi Palestine je oblik: 18./set./2012 Datum registracije: Pozicija Jeruzalem: Izrael Zemlja
@ Google youtube, lažovi, ubojice kriminalci, 666 322 CIA-Mossad FED ECB MMF --- ali ako ste zatvorili moj kanal: "lorenzoscarola" prije godinu dana, koliko ste bili u mogućnosti da izmisle, ovaj datum, 10./11 ./2012, niotkuda? lažovi, ubojice sacrificers djece na oltaru Baala, za uništenje nade Izraela! radiš u svijetu: 200.000 ljudske žrtve na oltaru Sotone, svake godine:! kanibali, moje: lorenzoAllah Palestina Mahdi je rekao: "Ja sam kralj Universal: unius REI, od kraljevstva Božjega YHWH, odnosno Mahdi i kralj . Izrael reče Gospodinu: "Svatko tko govori riječ protiv vas (unius REI), znam da će se staviti na smrt .... Zbog širenja terora među ljudima zli: au isto vrijeme može biti podignuta: narod je dobar čovjek, u cijelom svijetu! "
ShalomGerusalemme ha pubblicato UN commento 1 Giorno fa assassini bugiardi criminali, 666 322 CIA-Mossad FED FMI pne ma, takvi voi avete chiuso il mio canale di: "lorenzoscarola" un anno fa, dođi, voi avete potuto, inventare, questa podataka, del 11,10 0,2012, dal nulla? bugiardi assassini: sacrificatori di Bambini: sull'altare di Baal:! per la distruzione della Speranza di Israele voi che sudbina nel mondo: 200.000 sacrifici umani sull'altare di satana, ogni anno, moje: lorenzoAllah Mahdi Palestina je rekao: "Ja sam Univerzalni Kralj:. Unius REI, od kraljevstva Božjega JHWH, odnosno Mahdi i izraelski kralj reče Gospodinu: "Svatko tko govori riječ protiv vas (Unius REI), tako da će se staviti na smrt .... jer širenje terora među ljudima zli: au isto vrijeme može biti podignuta: narod dobro "!

ShalomGerusalemme ha pubblicato UN commento 1 Giorno fa @ OBAMA: 666: 322: CIA Mossad, MMF: NWO ubojica satanističke zidar crimianale sranja! Na taj način, vi ste zatvorena: moj kanal: od: lorenzoAllah Mahdi Palestine: objavio je komentar: 1 sat prije: za dva pénalité: vas danas: na isti dan 2012/10/11 (međutim, lažna datum!). [Kazna 1] od 2012/11/10, + [Kazna 2] 2012/11/10:? Kad moj kanal "lorenzoAllah Mehdi Palestina" još nije bio stvoren: 18/set/2012:? mlada krv čovjeka: na oltar svoje Sotona: ne povrijediti vaš mozak! [To je sranje: 666 google MMF: Aliens: otmica projekta]
@ Obama kazneno CIA MMF 666 @ google nacističkih - je beskorisno, da ćete učiniti svoje klevete protiv mene! jer sam bio ići, na tehničara, da, on je zamijenio moj DVD player, bez bez posljedica, što je razlog zašto je problem da: ste neovlašteno mojih BIOS, da preuzmu kontrolu nad mojim računalom? Nisam htio poslati računalo u specijaliziranim centra, samo, jer računalo je vrlo jeftino, 400 eura, cca. jer ste suspendiran: "lorenzoAllah Mehdi Palestina je objavio komentar: 1 sat prije?" možda želite da se mole isključivo: s Isusove majke? Možda vam je potreban neki čudo? Vjerujem: da: trebate napraviti opere: u svetom vodom, za što ste postali sotonisti kriminalci MMF!
@ OBAMA nacističke! --- UPOZORENJE 666 google CIA MMF - JE suspendiran: Moja: YouTube kanalu [lorenzoAllah Mahdi Palestinu: objavio je komentar 33 minuta prije] lol. i zato što je uzeo daljinski upravljač: moje računalo, prije godinu dana? oni jako dobro znaju, sve što mi je činiti, to je operacija apsolutno smiješno, u stvari, Google je to učinio: protiv mene, samo da prikrije svoje djelo: a njihov suučesnik: prozori, ovo je ozbiljna zloporaba ovlasti, jer je, Ja sam unius REI, da, ja ne mogu lagati!
[] UPOZORENJE: MOJA: lorenzoAllah Mehdi Palestina objavio je komentar 13 minuta prije / channel/UC4yjmT6CEOvAVzdrFD755Lg/feed? filtrirati = 1: je bio suspendiran, 666 by Google []. CIA: 666: MMF, nakon svega: prije 12 mjeseci, CIA, 666, GOOGLE, oni mijenjani, moj "," BIOS "" i stoga ne mogu koristiti moj DVD player, koji su označeni: s dugom nizu , posebne oznake, to je razlog zašto, jučer sam kupio CD player, vanjski USB porta, naravno, kako bi se ažurirali BIOS kroz CD Autorun, proizvođaču, odnosno Packard Bell. fatto Che, mrzim Windows: za njegove politike gospodarskog lihvarenja, i odlučio sam, u stvari, ne koristiti: njegov operativni sustav! ali to je istina, oni nisu dopustili da ponovno pokretanje moj računalo od vanjskih medija, kao i iz USB Pogoni,
ShalomGerusalemme ha pubblicato UN commento 1 Giorno fa [] UPOZORENJE: MOJA: / channel/UC4yjmT6CEOvAVzdrFD755Lg/feed? filtrirati = 1: je bio suspendiran, 666 by Google []. CIA: 666: MMF - Uzeli daljinsko upravljanje računalom, a Sprječava: za mene, da ja mogu upload, video, o, teorija: kreacionisti znanstvenika ... U stvari, od 12 particija i srodne: 12 operacijskim sustavima: na moj laptop? oni su uništeni: OpenSuse, i sprečava druge: 11 operativnim sustavima, Ubuntu, možete vidjeti: dodatne uređaje, pa čak i da se atto vidjeti i pristup drugim operativnim sustavima: u istom tvrdom disku
"LorenzoAllah Mehdi Palestina" je objavio komentar: prije 12 sati "Hallelujah: je židovska pohvala" - ODGOVOR - lol. Na taj način? za klevetu od strane Googlea: da je rekao, imao sam neke kazne, ali umjesto toga nije istina? LOL. Ja već izgubili ovaj kanal: / channel/UC4yjmT6CEOvAVzdrFD755Lg "lorenzoAllah Mahdi Palestinu" je bio blokiran, tako da večeras? Ja izgubiti previše, puno: i ovaj kanal! Zato, židovska iluminatska 666 IFM FED ECB NWO? oni su se bojali samo katoličkog kralja! oni su se bojali samo katoličkog kralja!
synne 666 KKK nacist CIA MMF --- vi vjerujete da sam izgubio poštovanje, svih sotonistima, a njihov, brat masoni, koji je, od svih sinova iz sinagoge Sotonine, koji je MMF (il Fondo monetario Internazionale ,), sada, sada, da sam je otkrio svima, da, ja ne imati, bilo nadnaravno snage, moći povrijediti nekoga? Vidjeli ste, kako sam bio dobar u uvjeravanju, također, da, nešto, da ne postoji? Lol. ali, to se mora priznati: postao si više čovjek, jer si me upoznao!
1. .. 2. @ 666 MMF: Rothschild - to je kraj igre! Imam dvoje stanara (ali, uz prethodnu stanara, koji je gotovo uništio stan i ja, staviti, izgubiti:? 2000 €: za to iseljenje), koja je, zbog recesije, oni ne mogu mi platiti najam! I ja imam "lokalni industrijski" visoka: 4 metra prekrivene sedre, središnjem dijelu, Bari, koji bi mogao također "prinos: najam": za: 2000 € mjesečno, ali je pet godina, koji sam nije bio u stanju, na ga iznajmiti, čak ni za pola cijene! No, mogu vam reći ove stvari na banke: "UniCredit", gdje sam napravio hipoteku: 220.000 €: da je u 25 godina postao više od 500.000, uz mjesečnu isplatu gotovo 1.300 dolara mjesečno? KingxKingdom2 ha pubblicato UN commento 17 ore fa
2 .. 2. @ 666 MMF: Rothschild - kao, možete platiti hipoteku u ovoj situaciji? To je istina: znanstvenik Giacinto Auriti, rekao je: s troškovima: 270% svog novca (stvorio iz ničega)? i uz relativnu oporezivanja i javnog duga? U stvari, mi, svi narodi, ne možemo imati, više neće imati budućnost, zbog čega je, ne izgubiti: Vaš napajanje cijelog svijeta, vi ste prisiljeni: ubiti sve narode, i uništiti Izrael, također , tijekom ovog predstojeći: 3 ° nuklearnog svjetskog rata! KingxKingdom2 ha pubblicato UN commento 17 ore fa
1. .. 4 .. @ Kralj Saudijska Arabija - lol. Znam da je, budući da ste čuli da je, postala sam tvoj, zet, (u stvari, mi Muslimani smiju imati više od jedne žene, ali, lol. Nadam se da je ovo moje žene, ona ima ne manje od . devet godina .. lol previše, jer, kako nama katolicima, mnogi govore (za zločin apsurda i self-pobjede, da Vatikan radi: protiv: Ljudska prava: živjeti: u stanju očaja, protiv, mnogi od najboljih, od njegovih ministara), koji smo pedofili. ecc .. Lol.), znam to. ozbiljno su počinili: da, postao sam: Kralj Izraela. Ali, ja sam duhovan čovjek, mrzim, moć, čast, itd. .. Mrzim sve što ovaj svijet može dati, odnosno sve uzaludno, i lažna .. a budući da sam već na nebesima, kao što su: unius REI? Dakle, moja obveza je učiniti sve kako bi se spriječilo ovo priznanje od strane svih vlada. ali, na žalost, ako se to ne dogodi? ćete izgubiti sve svoj život
2 .. 4 .. @ Kralj Saudijska Arabija - Znate što je rekao: Franjo Asiški, na sultana? Svatko zna da je ovo, stvarno?, Znam! 1. Muhammed je najveći: izdajnik Bogu, i on je znao, ići u pakao, u stvari, bilo tko: od nas imao objavu od Boga (Kur'an), on bi stavio: u pisanom obliku, neposredno, te objave kako bi se spriječilo bilo koji oblik manipulacija ili korupciju ili zaboravljivost, budućnost Kurana! Također, jer to bi se: mnogo godina kako bi naučili sve Kuran napamet, ali ako je to: ne piše, odjednom, brzo, u isto vrijeme, itd.. ecc ... još? kao, Saznajte Kur'an u memoriju da ne postoji? To je nemoguće! 2. svi znamo stav Sotone u mjestu Boga, čak i ako je činiti dobro? Sotona bi se spriječilo da je Bog, činiti dobro! To je razlog zašto je logika da u Kur'anu postoji obilje božanske riječi, jer sotona, on zna, stvarno, ono što Bog misli i želi i ljubav!
3 .. 4 .. @ Kralj Saudijska Arabija - tri. Ali najviše senzacionalne optužbe protiv Muhameda, da je Bog, nije počela, sveto djelo osobno s Abrahamom, Melkisedek, Noa, Mojsija i svih proroka, koji je, tisuće svetih ljudi .. (A s pravom možemo reći im da su muslimani, je za to, to je istina, što je još važnije, da, postoji među svim muslimanima, indoktrinirani, prevareni i neuki fanatici), zaključiti otkrivenje, s anđelom, koji je Zato, Muhammed: on je oduvijek poznato, da je anđeo bio Sotona osobno! Budući da Sotona mrzi Isusa Krista i istinski kršćani! ? Međutim, budući da 90% kršćana su licemjeri, mnogo više licemjerno, u%, svake druge religije, ne želim štetiti islam, da se poveća broj licemjerima: u svijetu, ali želim da posveti islamu , sama, sa, to oduzimati, kontrolu Isalm, od tamno vašeg sotonističkoj obitelji, od Iluminata, vehabijski Salafists,
KingxKingdom2 ha pubblicato UN commento 17 ore fa 4,4 .. @ Kralj Saudijska Arabija - da, kao Iluminata farizeja blokirati sve u paklu? Zašto Bog ne može imati nikakav odnos sa svojim ubojstvima i vaša vjera u govnima, a osim toga, nemate nikakav odnos: s Bogom, a ne znate Boga osobno, jednostavno zato što su: samo: najopasniji, exterminators masa cijele povijesti čovječanstva! C.S.P.B. Crux Sancti Patris Benedecti, CSSMLCrux Sveto Sit Mihi Lux, Holy.NDSMD Nemojte sjediti mihi dux Zmaja, V.R.S. Odlazi Sotona, Makni Sotonu! N.S.M.V. Ne Suade Mihi Vana, S.M.Q.L. Sunt Mala Quae Libas, I.V.B. IPSA Venena Bibas, piti svoje otrove: napravio po sebi! Amen u Isusovo ime
ShalomGerusalemme objavili komentar: prije 12 sati @ Kralj Saudijska Arabija --- želite pobjeda protiv: u cijelom svijetu, za jednog učiniti: samo: Islamska republika nametnuti, svoj šerijat: Vehabijski, Salafi suniti, protiv svih naroda! ali, kao što možete nadati, da se satanističke vrlo zlo: više od iluminatskih farizeja, za sotonskog Talmuda i Kabale, od MMF-a, da se nadam da to dvostruku igru, kao i: protiv: ih? Što ćete učiniti? je treći svjetski nuklearni rat, međutim: protiv vas, i protiv Izraela, kako bi se uklonili: Islam u potpunosti: kao što su: je izbrisan: nacizam, i ti, previše, raspala Izrael: jer su farizeji: sigurno: oni ne žele doći živjeti u kutu pustinji! ali, što ste napravili, o sebi, saveznik sotonisti kanibala: da jesu: 11-09, 322 Bush, a 666 Rothschild: učiniti zlo: protiv: kršćanske mučenike, u cijelom svijetu! samo za to? za Boga, moja Sveti Allah? govno od psa, je vrednije od svog života!
@ Bildenberg, Izrael, Trilateralna, slobodnozidarski odsjeci, vlade masonerija, zidane, političari, židovski lobi, AIPAC, FED ECB, MMF, Slobodno zidarstvo, korporacije, 322, 666, multinacionalne --- ste izdali: Ustav, a vi 've je dobio: monetarni suverenitet: od vaših ljudi, na međunarodnim židovskim bankarima: ili: Illuminati strane Lucifera, od: poput tebe! Naravno, do toga, oni koji su umrli, bili su samo:? Ljudi iz trećeg i četvrtog svijeta, sustav se pojavio: dobro za vas! No, to će biti još dobra: danas, upravo sada: još uvijek, da je vrijeme da se umire? zato što ne možete učiniti platiti: 270%: vrijednost novca: na svoje ljude (znanstvenik Giacinto Auriti): "onda, reći," to ljudi u ovaj način: kako, on može više imati: budućnost? ". Dobro, prije nego što smo revoluciju, bolje je da ih sve ubiti, kroz, globalni nuklearni rat, dickheads dickheads dickheads dickheads dickheads
CIA 666: Synnek1 objavili komentar prije 7 sati: morate prestati igrati video igre sranje! Prokleti i početi čitati svoju Bibliju! --- ODGOVOR --- to je doista: izvanredno, u svakom čovjeku, da je sposobnost da bude u mogućnosti promijeniti svoje mišljenje, i uvjerenja, itd. .. opcija, koja se ne može ostvariti za anđela! ovdje, jer Bog je strpljiv s nama grešnicima! Međutim, u skladu s onim što je napisao? Sada ćete izbrisati puno sranja Sotone, iz kanala .. Upravo sada!
[Šerijat Svijet: Saudijska imperijalizam] liječnik prijatelj? on je čovjek vrlo svjesni, međunarodni politički fenomen, on je siguran, da je kršćanstvo u potpunosti će se ugušila! dakle, on izgleda, prema naprijed, što je islam, kako je došao do nas osloboditi od anarhije i nemoralnosti! jer ne postoji mogućnost izrade, u zapadnoj, umjereni islam .. samo samo, lažni argumenti: da je, taktika (islamski) skup, / napeto, samo da zavede! jer pravo lice islama, je nasilan i netolerantan, a to se ne može promijeniti!
Yeevooihon objavili komentar tri dana prije vas blagoslovio. Ja nisam na tim kanalima više. Zbogom i imaju blagoslovljen dan moj prijatelj. Znam tko si (: --- Odgovor -> prejakim je tvoj posao, ovdje, za ne biti, ovdje previše zla, bio je evolucija svoj kanal u posljednjih nekoliko godina, kako da vjeruju u samo jednom! Riječ od onoga što je rekao! kako si ubio mog prijatelja Yeevooihon? Kad Yeevooihon, ona je bila prijateljica ShalomGerusalemme?

YouTube

YouTube

646014 iscritti
70628207 visualizzazioni video
 • CreationReal
  CreationReal ha pubblicato un commento
  3 minuti fa
  no! God is not your "mafia boss", why, when God said you can not know totally evil (superhuman) and the good (God), because you're just a man, for to end, to do deceive yourself, by Satan, then , this was done: all of us have done treachery! however, since I was born again as a Christian, I am also become, God in Christ Jesus, even I, as God is now able to handle the good and the bad, but, this is eviente, no human can do it((knowledge of good and evil, by alone)), without,, obey laws of the State and the laws of church, ie religions, That is why it is crucial that all those laws, just laws should be: all only justice!!
 • CreationReal
  CreationReal ha pubblicato un commento
  12 minuti fa
  but, after all, no one expects from any Satanist, as an Pharisee of the IMF, that he can be honest or sincere! to said him: "I ​​am the true Nazi, I designed the Holocaust, of any Shaoh, and now I have to disintegrate Israel (because, are not stupid, that, until to give up: the: control, of over, the world, for to end to live: in the desert of Saudi Arabia), during the 3rd WW nuclear: because 1. i have to kill all the people, to regenerate a new IMF, because, in fact, people are exhausted: for guilty of my seigniorage satanic banking, too exhausted, can not be squeezed, further "
 • Kain Darothic
  Kain Darothic ha pubblicato un commento
  14 minuti fa
  The character known as god is the ultimate mafia boss.
 • Kain Darothic
  Kain Darothic ha pubblicato un commento
  16 minuti fa
  If I enjoy a supernatural video that doesn't mean I believe it's real. duh
 • CreationReal
  CreationReal ha pubblicato un commento
  28 minuti fa
  that you are a liar? this is obvious! because you have demonstrated, in your video to believe in the any element supernatural: ie, power occult:(666 IMF) occultism! now, this is logical, if there is the element supernatural, then, there is also the divine element (which, you hate too), just because you are not worthy of being able to reach that level, in fact, you're too dirty 322 666! che, tu sei un bugiardo? questo è evidente! perché nel tuo video tu hai dimostrato di credere nel'elemento soprannaturale! ora, questo è logico, se esiste l'elemente soprannaturale, allora, esiste, anche l'elemento divino(che tu odii), soltanto perché tu non sei degno di poter raggiungere quel livello, infatti, tu sei troppo sporco!
 • Kain Darothic
  Kain Darothic ha pubblicato un commento
  36 minuti fa
  God n Satan are fictional characters in a book that morons like yourself imagine to be real.
 • CreationReal
  CreationReal ha pubblicato un commento
  41 minuti fa
  you want to replace God (Creator Omnipotent) with Satan (rebellious creature faggot fail), but this is just pathetic voi volete sostituire Dio(CREATORE) con satana(creatura ribelle), ma, questo è soltanto patetico
 • Kain Darothic
  Kain Darothic ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  Bible Black
 • CreationReal
  CreationReal ha pubblicato un commento
  1 ora fa
  youtube 666 google, CIA Synnek1, has posted a comment: 6 hours ago: In the name of our LORD: I command you: STOP your BULLSHIT! --- ANSWER - both for an understanding between us, my eventual Bullying? is your problem, that is, a problem of youtube, because, my problem is only to defend the innocent in every corner of the world! if Obama is afraid to defend himself against me? this is his problem, not yours! as for you, you are bad enough, a piece of shit, to get hired: a criminal, such as: "Garry Cooper," because this is your bullying against me!